Drukuj

Warszawa 07.11.2021

Uchwała nr 365/38/21/VI

                Zarząd Główny Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych  Elektroradiologii w związku z podpisanym przez Zespół Trójstronny i Ministra Zdrowia porozumieniem dot. nowelizacji ustawy o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych nie zgadza się na degradację zawodu  technika elektroradiologii  w środowisku medycznym.

 

W związku z powyższym nakazuje wszystkim Zakładowym Organizacjom Związkowym OZZTME i Międzyzakładowym Organizacjom Związkowym OZZTME w terminie do 14.11.2021 przeprowadzić Referendum Strajkowe na obszarze działania organizacji.

  1. W Referendum Strajkowym mogą brać udział wszyscy technicy elektroradiologii niezależnie od formy zatrudnienia
  2. Głosowanie jest tajne
  3. Pytania zadane w Referendum Strajkowym:
    1) Popieram Akcję Strajkową
    2) Wezmę czynny udział w Ogólnopolskim Strajku Techników Elektroradiologii
  4. 3) Nie wezmę udziału

Zarząd Główny Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych Elektroradiologii zobowiązuje ZOZ i MOZ OZZMTE oraz przesłania niezwłocznie sprawozdań z przeprowadzonego Referendum Strajkowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie tabeli:

Nazwa Regionu OZZTME - Nazwa placówki ochrony zdrowia z adresem

Ilość ogólna elektroradiologów -

Popieram Akcję Strajkową – ilość głosów

Wezmę czynny udział w Ogólnopolskim Strajku Techników Elektroradiologii– ilość głosów

Nie wezmę udziału– ilość głosów

 

  1. Zarząd Główny Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych Elektroradiologii zobowiązuje Zarządy Regionów OZZTME do przeprowadzenia natychmiastowej akcji informacyjnej w podległych strukturach.